Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ingyen laptop?! Ki szeretne...

Ingyen laptop?! Ki szeretne jót tenni, ha megteheti?

Figyelt kérdés
Elsőre úgy hangozhat, hogy valaki megbolondult... Többször hallottam, hogy pl. Pesten a kukások a szemétben működőképes, sőt... vadonat új laptopot, hangfalat vagy egyebeket találtak. Ezért gondoltam, hogyha valaki kidobni készülne elektronikai eszközét, inkább elajándékozhatná. Tudom, valószínűtlennek hangzik, hogy valakit olyan szerencse érjen, hogy ingyen hozzájut egy laptophoz, de gondoltam egy próbát mindenféleképpen megér. :)
2010. nov. 10. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
MI a régi gépeinket mindig odaajándékozzuk valakinek, általában egy alapítványnak, aki jó hasznát veszi. De most nincs leselejtezésre váró gépünk.
2010. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Múlt héten adtam oda az enyémet egy ismerős kissrácnak ,mérnem szóltál előbb ,most már ciki lenne visszakérnem a kiscsávótól .
2010. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Regi gepem megy anyumeknak vagy uncsimeknak, a laptopomat meg ha teljesen javithatatlanul megmenne, akkor sem dobnam ki vagy ajandekoznam el,hanem csinalnek kulcstartokat, "szobadiszeket" belole:)
2010. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor most kukázni fogsz?
2010. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kukázni...? Nem, azt nem hinném. Gyűjtöm tovább a pénzem, és közben hátha szerencsém lesz.
2010. nov. 11. 06:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem pentium 3-as gépem van, 512mb rammal, 64 mb vga-val. De nem fogok kukázni akkor sem. Ez van szegények vagyunk. Nincs pénz újra. :( Esetleg valakinek van ennél érősseb gépe, és nem kell neki, az kérem írjon egy privát e-mailt.
2010. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!