Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jailbreak-oltam egy Iphone 4...

Jailbreak-oltam egy Iphone 4 et.4.1 szoftver van rajta. Elment a térerő. Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 14:47
 1/8 Réti bubuzér ***** válasza:
20%
Vegyél Androidos telót ;)
2010. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De egy hozzáértő válaszát kérném. Köszönöm.
2010. nov. 12. 14:56
 3/8 Réti bubuzér ***** válasza:
29%
Hozzáértő vagyok, pubikám. Tedd vissza rá az eredeti szoftvert, és kezdd újra. Sok sikert! ;)
2010. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Réti bubuzér. Köszi a választ de lehet tudsz ebbe segiteni. Most hivtam fel egy ismerősömet és aztmondta hogy az a gond hogy a frissitésel az uj firmware települt rá. És azt még nem tudják törni. Igaz ez?
2010. nov. 12. 15:10
 5/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Ez így igaz.
2010. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És kb. mikor várható a megoldás? Vagy van rá valami lehetőség hogy visszacsináljam? Vagy várnom kell?!
2010. nov. 12. 15:36
 7/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Sajna a jövőt olvasni nem tudom, ott a megoldás az első válaszban :D
2010. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le a régi szoftvert a netről ami volt rajta, majd az Itunes-ba Tartsd nyomva a SHift billenyűt és nomj rá a "Restore"-ra, ot kijön egy menü és ott keresd meg a letöltött régebbi szoftvert és úgy menni fog
2010. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!