Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a gépem! Ha berakom...

Nem indul a gépem! Ha berakom a vista vagy az xp telepítőlemezét és mikor a cd felpörög a gép leáll. Miért?

Figyelt kérdés
Néha ha belépek biosba akkor is leáll.Lehet hogy vírus?Hogy lehet biosból formázni.Mindkét windovs szoftver eredeti és már többször is telepítettem.Linux fut alatta több órán keresztül is ugyhogy nem táp hiba.a gépem típusa: toshiba satellite A300-1jh.
2010. nov. 13. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
linux alatt hozzáférsz a merevlemezek tartalmához? Elsőre azt mondanám, halott a winyó, de így látatlanban nem tudok többet... Ha garis, szervíz, ha nem, próbálkozhatsz adatmentéssel, winyócserével, mert nekem nagyon annak tűnik.
2010. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

kösz a választ

garancia már nincs rá és az adatokat is lementettem a vinyóról most próbálom formázni a vinyót de mindíg kikapcsol a gép formázás közepén és sokszor meg el sem indul. úgy áll le mintha kihúznánk a 230-ból még hallom hogy a cd széplassan megáll. biosból lehet formázni?

2010. nov. 13. 18:39
 3/12 anonim válasza:

Remélem így lesz, nekem már volt ilyenem.

Elszállt a winyó adatkábele.

Cseréld meg egy optikai meghajtóéval(pl. DVD),

ha jó az a baj.

2010. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

most nézem és a linux kiírta hogy a merevlemez meghibásodott

[link]

2010. nov. 13. 20:32
 5/12 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem hogy kösz

mennyibe kerül 1 új kb. 250-500 Gb-os merevlemez?

2010. nov. 13. 20:34
 6/12 anonim válasza:

Olyan 8000Ft körül van, de ha megmondod milyen

csatlakozós(IDE,ATA,S-ATA) akkor tudok mondani árakat,

egyébként www.aqua.hu elég kedvező árak, mondjuk egy

normál számtech. üzlethez képest(pl. üzletben 1500ft-tal többért

kaptam ugyanazt a memóriát)

2010. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
asszem sata mert az xp nem ment fel anélköl hogy a biosba bele nem nyúltam volna de megnézem
2010. nov. 13. 20:51
 8/12 anonim válasza:

Akkor olyan 8000Ft körül vannak.

Persze ha kicsit keresgélsz aukciós oldalakon,

biztos találsz olcsóbban is, csak benne van,

hogy fizetsz és nem kapsz semmit.


Mondanám, hogy valami progival próbáld javíttatni,

de azért ahhoz túl sok a hiba.


A linux CDről vagy a merevlemezről ment?

2010. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem látom hogy rá lenne-e írva a gépre de nem olyan fontos csak egy körülbelüli árra voltam kíváncsi

köszönök mindent

2010. nov. 13. 20:59
 10/12 A kérdező kommentje:
a linux cd ről ment elösször aztán tettem fel a gépre úgy hogy csináltam egy 10 gigás partíciót amin a linux volt és maradt240 gb üres partícionált terület de mikor kiírtam a kérdést akkor nem partícionáltam tehát 250 giga partícionált terület volt amin linux volt és akkor nem írt ki lemezhibát
2010. nov. 13. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!