Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a gépem! Ha berakom...

Nem indul a gépem! Ha berakom a vista vagy az xp telepítőlemezét és mikor a cd felpörög a gép leáll. Miért?

Figyelt kérdés
Néha ha belépek biosba akkor is leáll.Lehet hogy vírus?Hogy lehet biosból formázni.Mindkét windovs szoftver eredeti és már többször is telepítettem.Linux fut alatta több órán keresztül is ugyhogy nem táp hiba.a gépem típusa: toshiba satellite A300-1jh.
2010. nov. 13. 18:15
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hmm... A helyedben átnézetném még más programokkal is,

bármi tévedhet. Próbáld Linux lemezről leformázni,

utána próbálj Windows-t felrakni.

2010. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem leírni az elején hogy fagyott újraindítottam és mikor újtaindult lkezdett tölteni a windows vista és mikor bejött az a csík ami többször is végigmegy mikor bootol akkor kb 3.-ra észrevetem egy rövid kb. 1mp-es kékhalált ezután próbáltam felrakni a windowsokat és utána a linuxot
2010. nov. 13. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!