Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot érdemes...

Melyik laptopot érdemes megvenni? Mire érdemes odafigyelni a vásárláskor? (pl. A 2GB-os RAM és a 256GB-os HDD jellemzőkkel bíró laptop már jónak számít? Vannak olyan jók a laptopok, mint az asztali számítógépek?

Figyelt kérdés
Csak netezéshez, esetleg filmnézéshez kellene, max 100-110 Erer forintot tudok rászánni. Ennyiből kapok már elfogadható minőséget?
2010. nov. 17. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre azt tudom írni, hogy beugró ár általában a 100-110 ezer. Nem arra célzok, hogy ennyiért kakit kapsz, de nem is egy erőművet. :) Szóval játék felejtős, bár én sosem játszom gépen.


HP, Compaq, Acer, Asus, Toshiba, MSI gépeket javaslok, még írnám a Dell-t, de az már magasabb árkategória. Nézegesd meg, hogy melyikhez adnak 2-3 év garanciát.


Különben a 2GB ram elég így netezgetni, HD filmekhez, de később bővítheted, ahogy a merevlemezt is.


Ja és még valami. Karácsony után nagy akciók vannak mindig, mert ugye kiköltekezik magukat az emberek az ünnepre, utána pang a piac, lehet egy korrektebb gépet is kifogsz. :D

2010. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

12:12-es vagyok.


Ez például LED-es, AMD CPU és 320-as HDD: [link]

2010. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!