Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új laptop operációs rendszer...

Új laptop operációs rendszer nélkül?

Figyelt kérdés
Most készülök venni egy új laptopot!A kérdésem az lenne,hogy operációs rendszer nélkül lehet megvenni egy laptopot vagy vele?Illetve ha nélküle,mennyibe kerül egy operációs rendzse rátelepítése szakemberrel?
2011. okt. 30. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet vele és nélküle is. De miért fizetnél szakembernek ahelyett, hogy te tennéd rá?
2011. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szomszéd most vett 1 laptopot vmi dosos csoda volt rajta...sztem szólj vkinek biztos tud segíteni ill már neten is találsz oktató videókat és nem nehéz...


merre laksz akár segítek én is..

2011. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Operációs rendszer nélkül 20-30 ezer forinttal olcsóbb általában a gép. Nekem freeDOS volt rajta, de hát letöröltem és feltettem rá a win7-et. :)
2011. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és Miskolci vagyok!
2011. okt. 31. 18:34
 5/6 szonata ***** válasza:

Ezt a laptopot szeretném megvenni operációs rendszer nélkül.Lehetséges?

[link]

2014. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szonata ***** válasza:
Nem az ár számít, hanem én a Win 7-et ismerem és azt szeretném feltelepíteni rá.
2014. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!