Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kezdő számitógépes vagyok,...

Kezdő számitógépes vagyok, autodidakta öregasszony /53/N/. Mit nyomok meg a gépen ha választ írok, és az " elszáll"?

Figyelt kérdés
Többször jártam igy, mondjuk kaja receptet irtam, és már majdnem vége volt, mikor egyszer csak puff, elszállt, amit addig irtam. Elég idegesitő. Mit nyomok meg véletlenül?
2010. nov. 20. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd le pontosabban, mit takar az hogy "elszállt"? Kikapcsol a gép?
2010. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ki van jelölve a szöveg, akkor szinte bármit megnyomhatsz, ez lesz a vége. Viszont ilyenkor sincs minden veszve, fent az ábrák között találsz egy visszafelé görbe nyilacskát (visszavonás), ha arra rákattintasz, visszaállítja az előző állapotot. Egyébként meg érdemes még a szöveg elkezdésekor elmenteni a dokumentumot (fájl-mentés), és pársoronként rákattintani a mentésre, akkor nem lehet olyan, hogy több oldalt veszítesz el valami bibi miatt.
2010. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet véletlenül a delete gombot nyomod meg ami törlést jelent. de igy elég nehéz. csak a szöveg tünik el vagy ki is lép (azaz el tünik az ablak) ahol a receptet irod?
2010. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az egész ablak eltűnik szöveggel együtt. köszönöm.
2010. nov. 20. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
picit nehéz mert alt+f4 el zárodik be az ablak. mi a neve a programnak ahol irsz?
2010. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
esetleg nem nyomod meg az esc billentyüt (bal felsö sarokban) vagy a képernyön (jobbra fent kis x) ? Mert ezekre kilép..
2010. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkinek ment a pont. Holnap jön a kisFiam. Talán rájön. Azt hittem hogy egyszerübb.
2010. nov. 20. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Szövegszerkesztőben le kell menteni, akkor nem száll el. Fájl, Mentés másként, fájlnév (pl. recep.doc) és elmentés helye pl. az Asztal.
2010. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!