Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el elsőre a...

Miért nem indul el elsőre a Windows 7?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy amikor bekapcsolom a gépemet, betölt addig, hogy Loading operating System és ennyi...Elkezd villogni egy "_" jel és ennyi...Ahhoz, hogy elindítsam a gépet újra kell indítanom...


Van egy másik probléma is.

Játszok egy játékkal és fogja magát, bezárja, felajánlja, hogy hiba keresése és kijavítása, majd bezárás vagy bezárás. Ez azért lehet mert nem támogatja a játék a Win7-et?


2010. nov. 27. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mind azért van mert valószínűleg rossz a winyód, lemeztöredezettség mentesítést próbáld meg, az talán segít.
2010. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én újratelepíteném, az a biztos
2010. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Windowst a boltban rakták fel ahol összerakattuk.


Második: Ha te megteheted rakjad újra 32ezer forintért, én inkább megtanulok együttélni vele :) Mert hogy letölteni nem fogok többé op rendszert az biztos :)

2010. nov. 27. 19:07
 4/6 A kérdező kommentje:

Első:

Okés megpróbálom, remélem az segít...

2010. nov. 27. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz gombot nyomsz meg a gépen.
2010. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért hülyének ne nézz kérlek :)
2010. dec. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!