Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol és hogyan kell beállítani?

Hol és hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni valamit a netről, de ezt írja ki az oldal: Az ön böngészője nem engedélyezi a cookie fájlok használatát. A vásárláshoz szükség van erre a funkcióra. Módosítsa beállításait!

Sokszor rendelek a netről, de ilyennel még nem találkoztam.

Köszönöm a segítséget előre is!


2010. nov. 27. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedélyezned kell a Sütiket(cookie)a böngésződ beállításainál. Mivel nem tudok hogy milyen böngésződ van, ezért nem tudok többet mondani.
2010. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
tipikus hiányos a kérdés hiányos a válasz is esete forog fenn éppen..
2010. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, igazad van. Mozilla-t használunk.
2010. nov. 27. 18:02
 4/6 A kérdező kommentje:

Eszközök->Beállítások->Adatvédelem


Idáig jutottam, viszont nincs olyan, hogy cookiek fogadása/tiltása, akármi. Csak olyan van, hogy a Firefox megjegyezze vagy ne jegyezze meg az előzményeket, illetve, hogy a sütiket el tudom távolítani. Ennyi.

Ilyenkor mi van?

2010. nov. 28. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó helyen vagy, csak a legfelső legördítő fülön válaszd az egyéni beállításokat (előzményekhez). Utána már látni fogod, hol kell bepipálni.
2010. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Isten vagy, köszi!!! :)
2010. nov. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!