Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a laptopomnak?

Mi a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Egyik nap csak úgy magától bejött a kék halál majd újraindult a gép és azóta nem tudom indítani az XP-t. Fél óráig semmi vmi csík van alul, de nem is tölti, aztán bejön az xp logó az is megy fél óráig majd újraindul és kezdődik minden elölről.. persze már nincs rá garancia.

vkinek vmi ötlete?


2010. nov. 29. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Már mire nincs garancia , az oprendszerre nem is volt,én a helyedben újratelepíteném a gépet.
2010. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem összekócolódott a rendszer a HDD-n és nem tud bebootolni. Hasonló problémám volt Win 7 alatt.


Úgy oldottam meg, hogy UBCD (Ultimate Boot CD) segítségével bebootoltam, ráküldtem a rendszerpartícióra egy végleges törlést és újratelepítettem a gépet. Ezért érdemes megosztani a merevlemezt, hogy ilyenkor ne szálljanak el a fontos cuccok, filmek, zenék.

2010. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, még jó h lementettem már mindent:D
2010. nov. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!