Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX 360 vagy PC? Melyiket...

XBOX 360 vagy PC? Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Szeretném megkérdezni azoktól akik rendelkeznek már xbox 360-as konzollal , hogy érdemes belefektetni a pénzt egy konzolba vagy inkább egy PC-be ? Elsősorban Játék szempontjából. Mekkora a grafikai differencia jelenesetben: GTA IV: PC és GTA IV: XBOX között ?


Továbbá egy HDMI-DVI átalakító segítségével milyen felbontást kapnék ha a konzolt egy HP w2216 21.6 inch Widescreen LCD Monitorra kötném.


A válaszokat előre is köszönöm :)


2010. nov. 30. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Abszolút XBOX 360.
2010. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Nostro the overlord válasza:
xbox-ra jönnek már lassan ki csak a jobb játékok. De érkezik a fable 3 pcre aminek örülünk :)
2010. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 NoSleeping ***** válasza:
Mint itt is az igény a döntő. Ha csak játszani használnád a gépet, abszolút egy céleszköz a neked megfelelő, ebben az esetben az XBoX360. Viszont gondolj az árakra is, az új játékok esetén. Nekem is van XBOX360 (igaz 3ledes egy ideje), én megbuheráltam, viszont ha veszel egy új X360-at, akkor nagy valószínűséggel csak Slim-et veszel, amihez nincs MÉG törés (karácsonyra igérik). De ha csakis eredeti játékokkal játszol, én kérek elnézést a feltételezésért.
2010. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 NoSleeping ***** válasza:

A monitoros kimaradt:

1680x1050-es felbontást támogat a monitorod natívan, ezt támogatja az X360 is (többek közt).

2010. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Xbox 360
2010. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :)

És igen elsősorban játékra használnám a céleszközt.

Flasheltetni meg nem nagyon szeretném , mert ha jól tudom akkor nem lehet multizni vele.


Egyébként XBOX 360 Elit és az XBOX 360 Slim között sok különbség van. Esztétikailag azt látom hogy karcsúbb a slim de az alkatrészek ugyanazok benne ?

2010. nov. 30. 12:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Teljesítményre nyilván ugyanaz, de a slimben van beépített wifi (ami külön rohadt drága hozzá), halkabb, és elvileg megbízhatóbb is, habár ehhez gondolom több idő kell, hogy kiderüljön.
2010. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2010. nov. 30. 12:17
 9/19 NoSleeping ***** válasza:

Teljesítményre tényleg majd ugyanaz. Ha Liveozni szeretnél vele semmikép ne flasheltesd.

ÉS ne Elitet vegyél, csakis Slimet. Ebbe már a Xenon CPU, a Xenos GPU és a 10 MB-os eDRAM egy lapkára lett építve, ergo jobb a fogyasztás, és ami fájó pont volt benne, jobb a hűtési megoldása is. Hogyha az Elit pluszai tetszenek, akkor a Slimből is van "S" verzió, 250giga vinyóval, és egyéb extrával.

2010. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2010. nov. 30. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!