Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap vettem a masinámhoz...

Irkave kérdése:

Tegnap vettem a masinámhoz egy 5.1-es rendszert, s picit halkan szól még. Mi lehet a baj? Illetve zenehallgatás közben elértem, hogy minden az 5 hangszóró szóljon, de a mélynyomó meg se nyikkan. Valaki segítsen, pls.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ebben így nem tudunk nagyon segíteni. Írj márkát, típust stb.

Meg közben ellenőrizheted azért a kábelek, minden jó helyen van-e!

2010. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A hangrendszer Genius sw-h 5050-es,a kábelek rendben vannak,s filmnézés,game közben rendben megy,pár picit még halk,de szerintem még új,s ez lehet a baj.
2010. dec. 3. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak többet vártál mint amennyit tud nem? Zene hallgatáshoz máig nem értem miért vesznek az emberek 5.1-et.
2010. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mer' miné' több a hangszóró annál kúlabban' dübörögje' a basszusot'. Vödörbe hangszóró is szépen aggya' a mélyeket tudod...
2010. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félreértés.Nem zenehallgatáshoz vettem,s nem az a baj hogy nem "dübörög a basszus",hanem hogy abszolúte nincs,pedig állítólag akkor is szólnia kellene. Nem a falrengető remegést hiányolom,hanem hogy valami oknál fogva nem ad le mélyet zenehallgatáskor,pedig u.e. a rendszer másoknál kifogástalanul működik.Ezért gondoltam hogy valami beállítási gond lehet.
2010. dec. 3. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
XP-t, Vistát, vagy Win7-et használsz?
2010. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
win7
2010. dec. 3. 12:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Melynyomon a basszus fel van huzva?
2010. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen,nem maxra,de fel
2010. dec. 3. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor állítgasd a köviket:


Hangerőikon>Lejátszóeszközök>Kattints a hangkártyádra, majd a Beállítás-ra>Lépkedj a "Szélessávú hangszórók kiválasztása" pontig>Itt szedd ki mind a két pipát.


Ha esetleg a hangkártyádhoz van külön "vezérlőpult" akkor ott is nézz körbe.

2010. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!