Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Töltöttem le karácsonyi...

Töltöttem le karácsonyi dalokat. Válogattam ki belőlük szebbeket egy új mappába. De ott már nem lehet bekapcsolni hogy az összes lejátszása. Hogyan lehet végighallgatni az általam kiválasztott dalokat?

Figyelt kérdés
Bsplayerem van
2010. dec. 3. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
winamp-al.
2010. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mi?
2010. dec. 3. 23:27
 3/7 anonim válasza:
Nagyon régen használtam utoljára a Bsplayert, de úgy gondolom, hogy a Playlist-be bele kéne pakolni a könyvtárakat.
2010. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A Winamp? Egy mediaplayer, amit kb. 90-95% használ.:)
2010. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De amit eddig letöltöttem bekerült egy mappába és oldalt megjelent, hogy zenei műveletek ott hogy összes lejátszása.Most amikt átpakoltam egy könyvtárba ott nem jelenik meg hogy zenei műveletek.Azt kéne elővarázsolni.
2010. dec. 3. 23:36
 6/7 A kérdező kommentje:
És nekem eddig jó volt a bs nem akartam váltani.Mivel jobb a winamp?
2010. dec. 3. 23:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a winampot jó!!!

Nekem is ott volt a gépen fogalmam sincs miért nem azt használta alapból mikor letöltöttem zenét...

Ja és mappa testreszabása...ezt is megoldottam:)

2010. dec. 3. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!