Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon ügyesen sikerült...

Nagyon ügyesen sikerült leöntenem a laptopom (Fujitsu Siemens Amilo A7640) szőlőlével. Mi ilyenkor a teendő? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés
A billentyűzet egy részét bal oldalon, és a fölötte található hangszórót. Azóta olyan mint ha folyton keresni akarnék a windowsban, nem igazán reagál a leütött billentyűkre. Tehát mi ilyenkor a teendő? Szét kéne szednem? Azt sajnos nem tudom, mert nem találok itthon egy kib..ott kicsi csillagcsavarhúzót :D:@... Próbáltam szárítani hősugárzóval, hajszárítóval, de nem igazán látok javulást:S... Kész, vége a gépnek? Ba...atom :O:(? Vagy megjavul? Kérlek vki sürgősen segítsen :$!!!!
2010. dec. 5. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom csak beragadt néhány billentyű.

Némely laptopnál ki lehet szedni a billentyűket,és kitakarítani, ezt próbáld meg.

2010. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennél sajna nem lehet:S...
2010. dec. 5. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Acer laptopommal ugyaigy jártam. Azt javaslom, amit én tettem: Vidd el a márkaszervizbe és ott kb. 10-20eFt között pillanatok alatt kicserélik a billentyűzetet. Teljesen kontakthibás lett a sok cukros létől, csak a kitisztitását nem fogják vállalni.
2010. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

OMFG....hát nekem momentán erre nincs pénzem....áhhh, ezt nem hiszem el...ezt a gépet is úgy vettem 30 ropiért..és még erre is spóroltam...akkor azt hiszem ezt beszo*tam...:(


Azért köszönöm!

2010. dec. 5. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha megszárad, akkor talán menni fog. Én az enyémet vodkával öntöttem le, most nincs semmi baja.
2010. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!