Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A billentyűzetemen nem működik...

A billentyűzetemen nem működik néhány alap gomb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az F-es billentyűket vagy Shiftnek vagy mint Ctrl-t értelmez(kivétel az F6 mert azt mint F7 értelmezi.).A NumPadon pedig az 1-est Endnek a 3 PageDownnak stb
2010. dec. 7. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hát.. ha leöntötted vízzel vagy más folyadékkal,annak vége.. én leöntöttem,örültem hogy működött,utána haverokkal F1eztem,és pont akkor halt meg pár használatos billentyűm :S:D
2010. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha billentyűzet, vagy egér ,blutos usb adapter,pendrive, infra usb adapter ,stb ha elromlik ,akkor ezeken ma már nem meditálunk,kuka,jöhet az új.
2010. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Bemész a mediába, 990-ért veszel egy újat. Mást nem tudsz tenni.
2010. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban ugy uszod meg legolcsóbban még laptop esetén is, ha kb. 1000Ft körül veszel egy billentyűzetet, még USB csatlakozót is adnak hozzá!
2010. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!