Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Bekapcsoljuk...

Mi lehet a baj? Bekapcsoljuk a gépet a betöltés maga megáll, hiába várunk egy kicsit csak nem kapcsol be, nem jön be az asztal! Marad a windows betöltő képernyő. Kikapcsolt állapotban meg miért világit tovább a billentyűzet, meg az optikai egér?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
na figy nekem ugyan ez volt amikor tölt be a windows akkor nyomd hosszan a leállítás gombot amíg ki nem kapcsol. (meleg leállításnak nevezik asszem...:D) aztán amikor kikapcsol akkor utána vársz egy 5 másodpercet aztán újra bekapcsolod akkor elvileg kijön egy képernyő amin lehet választani hogy hogyan induljon (normál, csökkentett stb...) itt van egy olyan menüpont hogy Legutóbbi helyes inditás (haladó) ez mind mellette lesz aztán elvileg be kell hogy töltsön de ha sok rajta a szemét vagy valami ilyesmi akkor itt is várni kell (ha bekapcsolod akkor érdemes csinálni lemezkarbantartót meg töredezettség mentesítést) remélem tudtam segíteni!
2010. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja elfelejtettem hogy neked az a menüpont kell hogy Legutóbbi helyes inditás (haladó) ennél nyomsz egy entert
2010. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat,meg mondom a szomszédasszonynak az ő gépe csinálja ezt.
2010. dec. 7. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Újrainditás, amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at, Csökkentett mód, ez a Windows javító módja. Ha így elindul, ki tudod deríteni, mi a baja. Először is töröld az összes ideiglenes internet fájlt. (.temp).
2010. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!