Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a sims2 H&M...

Feltelepítettem a sims2 H&M kiegészítőt, ami el is indul, de a játékban a házak fala és az alap is piros színű, nem természetes. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 19:33
 1/6 yuda ***** válasza:
Minden másnál jó színek vannak a gépeden? tegyél próbát más játékkal...ha csak ennél van gond,akkor rossz a kieg.,tölts le másikat,jobban jársz,ezt pedig töröld.Lehet ez valami másolásvédelmi maradék.
2009. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg ez egy jó kieg., másnál működött, de megpróbálok letölteni hozzá. Köszi a választ.
2009. jan. 21. 13:46
 3/6 anonim válasza:
Nem biztos ,h a kieggel van baj, lehet h a video kártyád nem irja már a többletet. Kicsi gépen nekem is piros minden fal és még villog is ,de a nagyon ugyanazzal a kieggel semmi baja.
2009. febr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nekem is ugyanez volt a gond. nekem simán a sims 2-ben a tó volt piros és villogott. kiegészítőknél pedig a fal.kicsi a grafikus kártyád v a RAM-od.

cseréld le :)

egy idő után már idegesítő is tud lenni. főleg,hogy a kép is kockás és a játék is elég lassú.

2011. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Karnok Geriii ***** válasza:
nekem is ez a hiba :// töröld le a kiegész. és csak az alapot hagyd rajta Nekem úgy sikerült
2012. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyépként nem minden kiegészitövel pirosak a falak , nekem is ez a probléma volt az évszakok , házikedvenc stb kiegészitökkel , de az éjszakák meg a megnyitottunk vár az üzlet-kiegészitökben nekem a falak nem voltak pirosak , szoval ha akarod probáld ki :-)
2013. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!