Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor bekapcsolom a gépet...

Amikor bekapcsolom a gépet csak villan egyet a piros és a zöld led és nem csinál semmit. Szerintetek mi lehet a gond? Én a tápra gyanakszom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 01:45
1 2
 1/11 Csokejosh válasza:
Nekem volt hasonló jellegű problémám!Akkor sajnos a tápom hibája miatt az alaplapom megsült.Remélem nálad nem ez a gond.Midnenképpen próbáld meg egy csere táppal!Ha az sem akkor sajnos alaplaphiba.
2011. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lambo96 ***** válasza:

Haveromnak ugyanez volt csak neki működés közben.

Játszott és egyszer csak kifüstölt a táp.

Sürgősen cseréld ki a tápot és imádkozz hogy csak annyi baja legyen :)

2011. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tomy88trance ***** válasza:

1.Nézd meg,hogy forog-e a táp ventilátorja ,amikor bekapcsolod, ha igen akkor nem a táppal van gond,ha nem akkor viszont azzal.

2.Ha nem a táppal van gond, akkor lehet alaplap esetleg vinyó

2011. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Csokejosh válasza:
Szerintem ha a vinyó lenne a gond akkor látná a boot képernyőt.Csak kiírná hogy nincs bootolható lemez.De Boot képernyő mindenképpen lenne..
2011. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A vinyót átraktam egy másik gépbe és azzal semmi gond. Viszont amikor kipróbáltam egy másik táppal akkor csak a gépben levő ventillátort pörgette meg a táp ezen kívül semmit se csinált. Gondolom akkor az alaplapnak is lőttek:D
2011. febr. 3. 20:30
 6/11 A kérdező kommentje:
De voltak ennek jelei mert amikor még ment a gép, néha csattant valami benne és lefagyott az egész. Ilyenkor újra kellett indítani és jó volt.
2011. febr. 3. 20:38
 7/11 tomy88trance ***** válasza:
Vagy a kipróbált táp se volt jó vagy akkor tényleg az alaplapoddal van valami.
2011. febr. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tomy88trance ***** válasza:
Hát igen,ha már csattanás van az nem jó jel.
2011. febr. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kipróbált táppal nincs baj mert most azt használom egy másik géppel. Szerintetek érdemes még kicserélni a cuccokat vagy vegyek inkább egy új gépet?
2011. febr. 8. 17:23
 10/11 tomy88trance ***** válasza:
Ez a pénztárcádtól függ,de ha a kicserélt táppal minden oké akkor még ráér.
2011. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!