Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop bekapcsolás? A laptopom...

Laptop bekapcsolás? A laptopom olyat csinál, hogy feltöltöm teljesen,1 nap múlva beakarom kapcsolni, és nem kapcsol be.

Figyelt kérdés

Rádugom töltőre, akkor sem kapcsol be egyből. Lehúzom róla pár perc múlva a töltő, már beis kapcsol, és megy akksiról 1,5-2 órát.

Mibaja lehet?? Akksi új, töltő új, windows friss...


2010. dec. 14. 16:34
 1/5 anonim válasza:
ne aksiról használd ha nem muszáj mert az rontja az aksit és lehet a gépet is... nem tudom mi baja, de ne igazán használd aksival mert tönkre megy ha régóta használod csak aksival akkor lehet rontott rajta... én mindig töltővel használom
2010. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen logikátlan így a hibád , nem stimmel ezzel valami .
2010. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajna ez van, nemtudom máshogy megfogalmazni, ezt csinálja és kész!:S


Tnap feltöltöttem fullra, ma reggel nem kapcsolt be...vagyis bekapcsolt, de semmi képet nem adott ki, meg nem is úgy "zúgott" mint kellene...

Rádugtam töltőre, kb 5 perc múlva lehúztam róla, beis kapcsolt faszán.

2010. dec. 14. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

" ma reggel nem kapcsolt be...vagyis bekapcsolt, "

na szóval erről beszélek mikor azt írom ,hogy nem stimmel nálad valami,mert nincs ilyen hiba ,hogy bekapcsol azaz mégsem

2010. dec. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor úgy írom, hogy nem rendeltetés szerűen kapcsolt be. Ha neked így jobban tetszik.

Zúgott, világított ill. villogott minden aminek kell, csak épp kép nem volt.

2010. dec. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!