Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni a win 7...

Hol tudom megnézni a win 7 termékkulcsát?

Figyelt kérdés
Beadott egy olyat h windows aktiválása nemtudom miért. És kérte a termékkulcsot. Írta hogy a Windows mappában van de én sehol se találtam:( Pls help nemakarom hogy véletlenül erlromoljon a gép.
2010. dec. 17. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem a mappában, hanem vagy a gép oldalára van ragasztva, vagy ha lusta volt aki telepítette, akkor még a DVD-tokon van rajta. Esetleg ha laptop, akkor a laptop alján van a matricán.


De valamiért úgy érzem, hogy LOPOTT Windowsról van szó és nem lesz hozzá eredeti termékkulcs...

2010. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Véletlen semmi nem romlik el. A termékkulcs egy matricán van dobozos windowsnál a dobozon, laptopoknál az aljukon. Ha nem eredeti akkor activator kell
2010. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nekem alapból XP volt felrakva és rá 2 hónappal raktam rá a win 7 et. Szal sehol sincsen.
2010. dec. 17. 16:19
 4/10 anonim válasza:

A gépnek nem lesz baja. Ha eredetibenvetted meg (amit kétlek) akkor a dobozban benne van a kód. Ha nem eredeti, akkor a neten keress windows 7 hitelesítőt.

nekem is "lopott" van és ezzel a progival hitelesítettem. Úgy érzékeli a gép, mintha eredeti lenne.

2010. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kalózkodunk?
2010. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

SIW (ingyenes magyar nyelvű 2.6 MB) megmutatja a telepített programok széria számát.

[link]

OS: Windows 7 / Vista / Windows XP / 2000 / NT4 / Me / 98 / Média Center / Tablet PC / WinRE / Bart PE / Winternals ERD Commander


Szoftver > Liszenszek -re klikk!

2010. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Telepitésnél azt irja hogy:The source file is corrupted.
2010. dec. 18. 08:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Na sikerült felraknom a progit de a key-t nemfogadja el igyse:( Honnan tudok hitelesítőt letölteni? Google nem volt a barátom.
2010. dec. 18. 10:03
 9/10 gkrisz999 válasza:
itt az gmail-om irj ram es elmondom hogy kell megcsinalnod en is igy ezt csinaltam hogy letoltottem a win 7 et es irj ram gmailban es megbeszelem veled a valaszt : gkrisz999@gmail.com
2013. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gkrisz999 válasza:
azert nem ide irom mert egy kicsit torveny ellenes :DDDD
2013. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!