Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki tud a Facebook City Ville-h...

Ki tud a Facebook City Ville-hez olyan csalást amit letudok valahol tölteni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már eleget nem az érdekel hogy beírom google-ba mert sok sz*rt ad ki és egyikse volt nekem jo. Konkrét linket bármire gondolok! Köszönöm.
2010. dec. 20. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Honnan szüljek neked linket, ha te se találsz, drága?(:

-_-"

2010. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondoltam vki találékonyabb és okosabbb,
2010. dec. 20. 20:51
 3/8 vagyokakilehetek ***** válasza:
75%
inkább tanulj meg tisztességesen játszani és ne csalj.
2010. dec. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

olyan sok kedves ember van az oldalon.

nem az az olal címe hogy oktass ki mindenkit..

ha nem tudsz segíteni megtarthatod magadnak a véleményed.

2010. dec. 24. 15:26
 5/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

még szerencse hogy nem mindenki akar csalni. csak a 10 évesek maximum..



Boldog új évet...

2010. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

milyen csalásra gondoltál?

a játékban minet a "zöld pénzel" (city cash) és a "sárga érmékkel" (coin) kell megszerezni...

ha a 2 közül szerenéd valamelyiket cheatelni, akkor ahoz be kell törnöd a szerver gépébe (a törvény bünteti) + ezeket valós pénzért is szokták rendelni (szóval ezt méginkább bünteti), ás nekem nem érne meg egy játék pénzbírságot, vagy akár börtönt...

multis játékoknál igaz van cheat, de ami a másik képébe beleturkál azt a törvény bünteti...ha csak a te gépeden vagy, max lebannolnak...de olyannal nem lehet olyat tenni amit te szerenél...

ha a youtube on láttál hozzá cheatat, akkor az csak átverés, pl én is megtudnám csinálni (cheat engine) val, hogy úgy jelezze ki hogy 9999 zödpénzem van...(de multis játéknál csak kijelzi)

ui.: cheat engine nem szar, csak nem multis játékokhoz találták ki, hanem törvénybe nem ütköző cheateléshez (bár megoldható lenne szerintem máshogy is, ha nem az én gépem adatait mósosítaná..)

2011. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez tényleg egy veszélyes dolog. Sajnos a csalás nem egyszerű ezekben a bárgyú játékokban, bár tényleg jó lenne néha pár dolog miatt.


Nem véletlenül van ez így. A játék úgy van kialakítva hogy szándékosan vontatott és lassú legyen ha nem költesz rá rendes pénzt.


Tudom milyen idegesítő tud lenni, hogy várni kell sokszor heteket mire valami felépül benne, de ha gondolod tekints rá úgy mint egy lassú tamagocsira. Próbáld meg szépre (ne hatékonyra mert az ocsmány) kialakítani a városod. Sajna elég nehéz mert egy zsebkendőnyi terültet kapsz amit csak pénzért tudsz utána tovább bővíteni (a legtöbb épületem én se tudtam lerakni mert nem tudnám hová, illetve ha leraknám akkor már úgy nézne ki a városom mintha a tesco a keredbe a felhőkarcoló meg a bejáratodba települt volna). :( Ez mind olyan dolog ami miatt megfontolja az ember tényleg, hogy csaljon. De nem éri meg megpróbálni azokat a progikat amiket a neten ajánlgatnak, mert ezek többnyire téged csapnak be, hogy hozzáférhessenek az adataidhoz.


Javaslom ha szereted az ilyen játékokat válts inkább simcityre :) Sokkal szórakoztatóbb tud lenni és szebb várost lehet benne építeni. Ez meg maradjon meg ilyen néha beugrok és kattintok kettőt játéknak.

2011. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én találtam hozzá cheate-ot és még a mai napig is használom :D Igaz Cash-t nem lehet vele szerezni , de sok coins-ot igen! Aki keres az talál :DDD
2011. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!