Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom behozni a webcamot?

Hogyan tudom behozni a webcamot?

Figyelt kérdés
Hali mindenkinek. Nekem annyi lenne a kérdésem hogy kaptam egy webcamot amit automatikusan felismer a gép ha csatlakoztattam, azt írja működik de msnen nem tudom használni mert ahol mutatnia kéne a kameraképet az fekete és ezt írja ki ha én akarok kezdeményezni:Számítógépében sajnos nincs hangkártya, vagy a hangkártya nincs kijelölve. Nem tudjátok esetleg mit hol kell beállítani hogy működjön? Előre is köszi a válaszokat
2010. dec. 26. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz be az Eszközkezelőbe, Vezérlőpult-Rendszer-Hardver-Eszközkezelő, XP-n.

De az MSN-ben is be kell állítani a webcamot.


Valami programot nem adtak hozzá, amiben látod a képét?

Szóval csak MSN-ben nem látszik vagy sehol sem?

2010. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Win7-m van.Amúgy nem adtak semmilyen progit hozzá.Nem tudom hol kéne még működnie:$de én msnnél szeretném használni=)meg tudnád mondani msnnél hol kell beállítani? néztem de én nem találtam:S előre is köszi:D
2010. dec. 26. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem nincs MSN-em, de valahol a menüben ott kell lenni a beállításoknak. Azt hiszem az Eszközök menüben valami Hang- és videóbeállítások alatt kell.


De talán itt is megnézheted, hogy működik-e a kamera:

XP-nél:

Start gomb - Beállítások - Vezérlőpult - Rendszer - Hardver fül - Eszközkezelő gomb - Hang-, video- és játékvezérlők pont alatt ott kellene lenni a kamerának, ha csatlakoztatva van a géphez. Ott jobbgomb rajta és tulajdonságok.


Vagy töltsd le ezeket a programokat, ingyenesek és be tudod hozni velük a kamerát.


AvaCam

[link]


ManyCam

[link]


De az is segítene talán, ha megírnád milyen kamerád van.

2011. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocs nem láttam, hogy Win7 van. :)
2011. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!