Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El lehet indítani a gépen a...

El lehet indítani a gépen a webcamot?

Figyelt kérdés
Van egy acer laptopom, amiben működik a webcamera ha msn-t használok, csak arra lennék kíváncsi, hogy el lehet e indítani simán a gépen. Próbáltam, de sehol sem találom. Esetleg a win7 miatt lehet? Ha valaki tudna rá megoldást megköszönném ha segítene! (én nem értek hozzá :)
2011. szept. 16. 18:49
 1/3 Argloss ***** válasza:
Ha fel van telepítve, akkor az Acer Crystal Eye webcam programmal tudod elindítani. Képet és videót is lehet vele csinálni... Windows 7-nél nekem csak annyit kell a start menü keresőjébe írni, hogy acer és már ki is dobja...
2011. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem így sem dob ki semmit. Megnéztem a vezérlőpultba, ott van a programok között: USB2.0 UVC VGA WebCam. De itt szintén nem tudom megnyitni, csak törölni ugyebár. Próbáltam kereséssel a startba, de semmi. :/
2011. szept. 16. 20:02
 3/3 Argloss ***** válasza:
Ha nincsen fenn ilyen program, akkor telepítened kell egyet, hogy tudjad használni msn nélkül is. A gyártó oldaláról valószínűleg tölthetsz le hozzá programot, vagy vannak alternatívák is, pl.: ManyCam...
2011. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!