Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak ilyen hátlapja van? (link)

Csak ilyen hátlapja van? (link)

Figyelt kérdés

Iphone 2g-ről lenne szó!

Húgomnak van pénze hogy vegyen egy 2g-set!:)

És az a helyzet hogy nem tudjuk (én se meg ő sem) hogy csak ilyen hátlapú van??

Itt a link:

[link]


Nagyon örülnék ha segítenétek!Nem akarunk lehetőségeket elszalasztani!

Szóval köszi előre is a válaszért!!


2010. dec. 26. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért? Mi a bajod ezzel a hátlappal??? Nem mindegy???
2010. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hátlap az minden telefonon cserélhető, ember. -.- Mivel mindegyiken levehető az akksi és SIM miatt, bármikor cserélheti az ember.
2010. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom ezzel a hátlappal,a húgomnak van!

2.válaszoló:Ez nem igaz,van amelyiknek nem cserélhető a hátlapja!

2010. dec. 26. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
De kérlek, a hátlap az mindegyiken cserélhető. Az már más kérdés, hogy csak azokhoz gyártanak hátlapot, amelyiken az előlap is cserélhető, de ha gyártanának az összes telefonhoz hátlapot, akkor mindegyiken cserélhető lenne.
2010. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés,de én nem arra lennék kíváncsi hogy cserélnek e,mert nekem a 3g-semhez cseréltek!De 2gről nem tudok sok mindent,csak annyit hogy ugyan az mint a 3g,csak abba nincs közvetlenül net!De minden ugyan az benne!!


És ezért kérdeztem ezt a hátlapos dolgot,mert csak gsm-ben szakember tudja lecserélni!

2010. dec. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!