Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a seed...

Mit gondoltok erről a seed szerverről?

Figyelt kérdés

szerverem.hu oldalon van a legolcsóbb csomag 500 Ft-->50 Gb tárhely, 2 slot, 4Mbps.


Annyi lenne a kérdésem, hogy a sebesség ténylegesen 4 Mbps, vagy ez olyan, mint az otthoni netkapcsolatnál? 2 slot pedig azt takarja, hogy egyszrre kettőt tud seedelni? Ha igen, akkor azt akármikor lecserélhetem, nem?


2010. dec. 27. 11:42
 1/4 czibles ***** válasza:

4Mbps az a tényleges sebesség. Az otthoni netednél is az a tényleges sebesség. Mbit és a Mbyte közti váltás miatt adódik a különbség amire te gondolsz.


Igen kettőt tud seedelni egyszerre, de ezt szerintem automatikusan cserélgeti őket, csak az a lényeg hogy egyszerre csak 2 fut.

2010. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy nekem itthon a netem 5mbps és a tényleges letöltési sebességem olyan 800kbps. Tehát akkor ez rendesen 4mbps-al tud feltölteni?


A 2. pedig arra gondoltam, hogy én akármikor felrakhatok új fájlt az egyik helyére, nem? Ja és amikor áttöltöm a szerverre, akkor az sok idő, mert az én feltöltési sebességemmel megy, nem? Vagy az hogy működik?

2010. dec. 27. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem kel már a seed-szerver, érdemes áttölteni a fájlokat a gépedre. Ezt pedig saját neted letöltési sebességével teheted csak meg!
2010. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt meglehet csinálni, hogy mivel lassú a feltöltésem, ezért a seed szerverre szedek le cuccokat mondjuk rapidshare-ről? Meg ott lehet ilyen műveleteket végezni, hogy tömörítés stb? Tehát a lényeg, hogy olyan a seed szerver, hogy amikor belépsz tulajdonképpen ugyanolyan, mintha otthon gépeznél, értem ezalatt, hogy akármit megcsinálhatsz rajta?
2010. dec. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!