Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lebannoltak az egyik counter...

Lebannoltak az egyik counter strike szerverről valahogy fel lehet oldani? Nemvolt fent admin volt 1 csiter ugy döntöttem h elzavarom h én is viszek csitet cask közbe feljött 1 admin és bann örökre nem stickes netem van

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 22:13
 1/6 anonim válasza:
Tanulság: Ne cheat-elj!
2011. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem az IP címedet, hanem a felhasználói fiókodat tiltotta ki, szóval kell egy másikat csinálni legrosszabb esetben.

Azért előtte csinálj egy net bontást-újracsatlakoztatást, hátha csak ip címet tiltott ki (bár nem hinném).

2011. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átlagba id azonosító után bannolnak ki, nem ip alapján.
2011. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ip cím alapján banolnak attól a központban a címed ua marad és nem az ip alapján bannolnak hanem dhcp és 1éb dolgok miatt...szóval a nem bontás felesleges..


írj a supportnak vagy vkinek akinek tudsz hátha..


ha cím alapján bannoltak akkor szívás ha csak acc alapján akkor csinálni kell 1 újat..

2011. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és hogy lehet újat csinálni?
2011. okt. 31. 09:17
 6/6 anonim válasza:
üdv látom elég régi a kérdés de szerintem ip re tiltottak ki erre van megoldás tölcs le egy vpn programot a gépedre telepizsd fel és csatlakozz a programon belül akárhova pl valami serverre pl canada egyesült államok vagy ijesmi de elvileg lesz egy pár választék benne és ha sikerül 1 re csatlakozni mind 1 hogy meik de ne zárd be a programot mert akkor ameddig mwgy a progi új ip cimed van ! de amikor megy a progi ne facebookozz mert akkor letilcsák a fészed persze vissza lehet oldani amúgy az azért van mert pl canadai ip cimed van akkor azt fogják hinni hogy valaki feltörte canadából a fészed de közbe csak te álitottad át ugyhogy nincs semmi baj amugy ez a vpn szerver annyiból is jó hogy amég csatlakoztatva van addig levan védve teljesen a net a hackerek nem tudnak semmit ellopni a gépedről ugyhogy próbáld ki elvileg a counterstrike ba is hatni fog ha megint kitiltanak nyugottan csatlakozz másik vpn szerverre és játhacc csak változtass nevet is cs be
2014. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!