Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP Deskjet F2480 Series...

HP Deskjet F2480 Series multifunkcionális nyomtatóm van. A lapolvasóhoz- Scan_ milyen programot telepítsek hogy működjön? A beállítási sugó Hp Photosmart szoftver telepítésér írja. De melyiket telepítsem, hogy használni tudjam a Scan-t?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a HP Photosmart teljes (full) szoftvert telepíted,akkor nem csak az eszköz illesztőprogramja települ, hanem különböző alkalmazások is.Ha nem kellenek a programok,csak maga a driver (az eszköz működéséhez szükséges illesztőprogram) akor csak azt válaszd ki.

Pl. Basic vagy alap Driver. Nem tudom hogy a lemezeden hogy van leírva.Ez itt XP 32 bites rendszerhez van,de értelemszerűen választható más is.

[link]

Katt az Illesztőprogramra,letöltés majd telepítés.

2010. dec. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos volt a válasz, végre tudom használni a scan-t.

Buék!

2010. dec. 31. 14:23
 3/3 anonim válasza:
Aktuális nekem is, sajnos azt írja ki,hogy a kereset weblap nem elérhető.
2014. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!