Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt írja ki az internetem...

Azt írja ki az internetem hogy az Internet explorer jelenleg letiltott bővítményekkel fut. Hogyan tudnám vissza állítani?

Figyelt kérdés
A súgó azt írja hogy csak lépjek ki és akkor visszaállítja magát. De nekem nem A kisfiam állította el de nem birom visszaállítani. Meg a google is eltűnt.
2009. jan. 26. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos, azt hiszem az a legegyszerűbb megoldás erre ha az Internet Explorer (bővítmények nélkül) opciót választod.

Ez a lehetőség Windows XP Service Pack 3-tól már elérhető.

(...ha esetleg nem SP3-ad van akkor innen le tudod tölreni: [link] Egyébként ettől függetlenül is érdemes.)


Ezen operációs rendszer alatt megtalálható a következő opció:


Start menü --> Minden program --> Kellékek --> Rendszerkeszközök --> Internet Explorer (bővítmények nélkül)


Ha ezzel indítod el a böngészőt akkor nem fogja betölteni és alkalmazni a bővítményeket.


Sok sikert!


Üdv.:

Patesz


u.i.: Ha lazán akarod megoldani a dolgot akkor az Asztalon lévő Internet Explorer ikonra jobb klikkel kattintva is kiválaszthatod ezt az opciót (FIGYELEM! Ez nem minden Windows SP3-nál van így, de érdemes megnézni, hogy nálad működik-e)

2009. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!