Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet explórerem ha...

Josek kérdése:

Az internet explórerem ha megnyitom azt irja ki jelenleg letiltott bővitményekkel fut de mind engedélyezve van, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Válts böngészőt.
2011. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam már meg
2011. szept. 19. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:

IE-t megszokni? OMG :D

Egyébként nem safe mode-ban indítod a böngészőt? Olyat láttam már, hogy érzékelte, hogy valamelyik kiegészítő rossz, csak nem látta melyik az, így az összeset letiltotta. Talán megérné egyesével leszedni és visszarakni a kiegészítőket.

2011. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cseréld le sűrgősen az IE-hez készült Adobe Flash Playert (10.3.183.7 a legújabb).
2011. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem engedi installálni ezt irja

The installer automatically continue when these conflicting applications are closed

2011. szept. 21. 07:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Töröld le a régi Flash Player ActiveX-et a Programok hozzáférhetősége és alapértelmezéseiból, aztán IE-vel töltsd le a
2011. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* töltsd le az újat, zárd be a böngészőt, futtasd. A kis kockát jelöld be (licensz elfogadása), aztán Install.
2011. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megcsináltam de ugyan úgy sz@r
2011. szept. 21. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam az IE8 hasonlót produkált, lecseréltem az Adobe Flash Playert, de maradt minden a régiben. Alapértelmezett keresőnek csak a Binget fogadta le, betettem kedvencnek a www.google.hu-t. De nem változott a helyzet. XP-m van, Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései, bal oldalon XP telepítése. Ezt megnyitva újra bejelöltem az IE8-at és telepítés. Azóta nincsenek letiltott kiegészítők. Alighanem a legutolsó frissités okozhatta ezt.
2011. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!