Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy . Jar kiterjesztésű fájlt...

Egy . Jar kiterjesztésű fájlt hogyan tudok módosítani, úgy hogy utána tudjam futtatni?

Figyelt kérdés
Én eddig annyit csináltam, hogy írtam a kiterjesztését zipre, kicsomagoltam, megkerestem benne egy fájlt és azt módosítottam. Ha ezután tömörítem (zipbe) és átírom a kiterjesztést .jar-ra, akkor nem működik a program. Javához nem értek.
2010. dec. 29. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik programmal nevezted át? (az explorer/Intéző csalóka lehet)

Milyen típusú fájlt módosítottál benne?

Elvileg a *.class fájlok kivételével mindennel lehet játszani (bizonyos korlátokkal).

A .class fájlokkal nem érdemes játszani, mert azok byte-kódot tartalmaznak és a program részleteit tartalmazzák.

2010. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
.class fájlokat nem módosítottam. Egyébként azzal kezdtem, hogy bekapcsoltam a kiterjesztések megjelenítését, átírtam, kitömörítettem, módosítottam egy .lang fájlt, hogy magyar legyen a program, majd visszatömörítettem és átneveztem .jar kiterjesztésre. Ezután elindítottam a programot ami használja a fájlt (Minecraft) és a betöltésnél leáll. A fájl magában egyébként nem futtatható, csak a kliens program használja.
2010. dec. 30. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

A szöveg karakterkódolása?

Lehet hogy UTF8-at kíván (a java szereti az ilyet) vagy éppen a program nem fogadja el a buherált fájlokat.


Próbáld úgy hogy csak egy, (de lényeges, a programban hamar előkerülő) szöveget változtatsz meg valamilyen ékezetek nélküli szövegre (minden más szöveg maradjon). Ha működik akkor ugyanezt a szöveget ékezetesre, UTF8-as kódolással (végül bármilyennel ami még szóba jöhet a magyar nyelvhez).

2010. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már tudom mi a baj. Úgy emlékszem, hogy a program nem jeleníti meg az á betűt. És ugye van ott egy Options... felirat. Majd kipróbálom.
2010. dec. 31. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
winrarral nyisd meg és tudod szerkeszteni nem kell átrakni semmilyen jaros cuccra egyszerűen csak jobb klikk társítás winrar archiver
2013. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!