Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon két sorozatszám...

A laptopomon két sorozatszám is van és az acer termékregisztrációnál egyiket sem fogadja el. Ugye ez a sorozatszám? 5738ZG-ez az egyik 5738Z-ez a másik

Figyelt kérdés

Ugye ez a sorozatszám: 5738ZG-ez az egyik

5738Z-ez a másik

melyik az igazi?

tudásából rá lehet jönni?

Intel Pentium T4400 2.2 GHz

Ati Mobility Radeon HD 4570

15.6" LCD

4GB ram

500 GB HDD

DVD Super Multi DL driver

Acer Nplify 802.11b/g/n

6 cellás Li-ion akku


2010. dec. 30. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan írják hogy hol van az a szám a termékeken.

Nekem nincs acer cuccom, de itt ( [link] azt írja hogy:

"Please enter your SNID number or Serial Number. SNID is the 11-digit number located next to the bar codes on the bottom of your product label."


Ez nagyjából ezt jelnti:

"Adja meg az SNID-et vagy a sorozatszámot. az SNID a 11 jegyű szám, amely a vonalkód mellett található az ön termékének cimkéje alján."

2011. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz!
2011. jan. 3. 16:50
 3/4 kamiel válasza:

Valószínű a kérdés elhangzása óta a kérdező problémája megoldódott(vagy aktualitását vesztette), de az újra próbálkozóknak hátha segítség az alábbi:

-a készülékhez adott Security Card kártyán nem a szükséges teljes szám szerepel sok esetben, ezért mindenképp' a készüléken kell leolvasni a szükséges sorozatszámot

-az ACER oldalára regisztráció/bejelentkezés szükséges

- ezen a linken minden információ megvan magyarul is

[link]

Nekem működött- másnak talán segítettem..

ÜDV,!kamiel

2013. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdök.

A laptopomon levő sorozatszámot nem hajlandó elfogadni az acer.

A fenti linkkel is próbáltam, de úgy sem sikerült.

Az acer honlapján sem tudom regisztrálni a gépet.

2013. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!