Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Skype-on próbáltam telefonálni...

Skype-on próbáltam telefonálni és nem sikerült, és nem tudom h miért. Igaz h nincs mikrofonom hozzá de barátnőm is laptopjáról telefonált skype-on keresztül és neki se volt külön mikrofonja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"nem sikerült" ? Abszolút semmi nem ment, vagy csak nem hallották a hangod?
2010. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csak nem hallották a hangom
2010. dec. 31. 15:38
 3/16 anonim ***** válasza:

Vegyél egy mikrofonos fejhallgatót. Egészen az olcsótól a drágábbakig mindenféle árban kapható.

[link]

[link]

2010. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Skype-on előbb a Próbahibással meg kell győződnöd arról, hogy ki- és be is működik. (Mondasz valamit, aztán visszahallgatod).
2010. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem van fejhallgatóm. Segítenél, hogy hogyan tudnék telefonálni? Kell rá pénz feltölteni?Van skype nevem. Az elejétől kezd, ha segítenél, mert nagyon kezdő öregasszony vagyok.
2010. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Rendszergazdai fiókról menj a netre és töltsd le a Skype progit innen (a magyart):

[link]

Telepitő elindul, de ne települjön a böngészőbe (kinek hiányzik asok reklám)? Ha külső tűzfal van a gépen, akkor engedélyezni kell, hogy kiengedje a netre. Utána elinditani és belépni a Skype névvel és jelszóval. Beállítások: idegenek ne hívhassanak, csak ismerősök. Ez fontos, mert millióegy arab szokott próbálkozni. Beállítások után ECHO próbahívás (ehhez kell a mikrofonos fejhallgató). Ha kifelé és befelé is működik, akkor lehet alapon ingyen bárkit hívni. Elérhetőséget is be kell állítani.

2010. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de akk a barátnőmnek mért nem kell hozzá mikrofon meg fejhallgató??ezt nem értem:(
2011. jan. 1. 17:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Erősebb hangkártya lehet a gépén, és maximumra felhúzta a hangerőt.
2011. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
akk én ne is erőlködjek?inkább vegyek mikrofont?
2011. jan. 1. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!