Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítettem a gépet, és...

Újratelepítettem a gépet, és nem törölte le az előző xp-t. Azóta nem engedi formázni a c meghajtómat. Hogyan tudnám a teljes winchestert leformázni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Annyi szabad helyet kell biztosítani a C-n hogy a legfontosabb fájlok a telepítéskor még felférjenek(asszem 708Mb minimum kell). Ha ez nincs meg akkor nem tudod újra rakni erre a partícióra az XP-t,mert az kapásból elutasítja ezt a partíciót....hely hiányában.


Szabadíts fel annyi szabad helyet amennyit csak tudsz a C-ről,és akkor újra fel tudod telepíteni a C-re az XP-t,de D-re,G-re H-ra ,stb ne telepíts..abból későbbiekben galibák lehetnek.

2011. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bebootolsz az XP CD-ről, és mikor a particionálás részhez érsz, ott leformázod (ha jól emlékszek, csak 2 enter, és formázza is)
2011. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hirens boot cd


azon belül pertizion tools

2011. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt csináltam már, hogy bebootolok az xp lemezről, és amikor le akarom formázni a c-t, akkor kiírja, hogy nem lehetséges.
2011. jan. 1. 21:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet a C-t formázni, mert ott van a boot fájl.
2011. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan tudom eltűntetni a másik xp-t?
2011. jan. 1. 23:52
 7/17 anonim ***** válasza:
útálom,hogy ma már a második szakszerű válaszom hagyják teljesen figyelmen kívül...
2011. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
részletesen leírnád? nem nagyon értek a dolgokhoz, csak a telepítést meg szoktam magamnak oldani.
2011. jan. 2. 00:02
 9/17 anonim ***** válasza:

Hirens boot cd-je alkalmazások gyűjteménye.Ugyanúgy be lehet róla bootolni,mint egy windows telepítő cd-ről.Ki kell választani valamelyik partíció toolt(eszközt),amivel törölheted,formatálhatod a partíciót.Ha valamelyik eszközzel nem sikerül,van ott több is.Sajnos mindegyik angolul van,és elég nehéz rájönni,mit hogy kell.Nekem is mindig ujra vacakolnom kell,mire sikerül.Innen letöltheted torrenttel,és majd ugynúgy képfájlként kell kiírni,mint az oprendszereket:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ha leformázom a c-t teljesen, akkor elméletileg tök üres lesz a winchester. Rá fogom tudni utána simán telepíteni az xp-t?
2011. jan. 2. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!