Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vannak kisebb problémái a...

Vannak kisebb problémái a gépemnek. Sztem memória hiba, viszont a memtestet 5órán át futtattam, és nem talált semmit. Megoldás?

Figyelt kérdés

néha kékhalál, néha nemjön be a win..., olyankor kiveszem az egyik ramot ujrainditom és bejön, de ha a másodikat veszem ki akkor is bejön, szal. nemtom lehet mind2 hibás?

Olyanokat csinál még hogy nem enged írni a gép bekapcsolása után egy ideig, ha görgetem az egeret,(be)zoomol, ilyen kisebb hibák.


2011. jan. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A winyora gondolok de azt irtad hogy bekapcsolás után nemtidsz irni ? sima notebadra sem ?


mit ir ki a gép ha nemakar bekapcsolni ?

winyo felpörög ?

2011. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak néha csinálja ezt, de ja nemtudpk egy ideig irni. kb 5perc műlva enged csak, a vonyóm 100%-os azt leteszteltem amikor nem kapcsol be semmit nem ir ki, vna mikor rámegyek h windows normál módu inditása-> ENTER, és befagy .:(
2011. jan. 4. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet: Felhasználói hiba :P

vagy pedig szoftver hiba...


Esetleg processzor, de azt tesztelheted... meg nem szokása csak úgy tönkremenni, kivéve ha kicsit a paraméterein túl használod, de az felhasználói hiba, úgyhogy már emlitettem :P

2011. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
felhasználói? hogy érted, vinyó?
2011. jan. 4. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a winyo tápcsatlakotoját az is okozhat hibát

ha valamelyik áramforrás egy pillanatra megszünik

2011. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!