Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan honlap vagy program,...

Van olyan honlap vagy program, amivel lehet mobiltelefonra való témákat szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy igényeim, sima pasztell háttér + rózsaszín menücsík kombinációt szeretnék, ami a réges-régi telefonomban is volt, de az új telefonomon már fentlévők közül egyikkel se tudok azonosulni, a keresések között pedig szinte mind valami nagyon extrém. Ezért gondoltam arra, hogy ha van vmi egyszerű módja, akkor összedobnám magamnak.

Illetve hálás lennék, ha arra is válaszolna egy hozzáértő, hogy ha van egy témám, akárhonnan, akkor azt gépen simán berakom a telefonon már meglévő témák közé, és kész is van?


2011. jan. 5. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg hogy milyen márkájú mobilod van. A symbian s40 Nokiáknál csak be kell másolni a memóriakártyára vagy telefonmemóriába a témát, telepíteni nem kell. Symbian s60, android egyéb telóknál már telepíteni is kell, de ez annyiból áll csak hogy az adott témát-ami már a telefonon van-meg kell nyitni. Themes creator vagy valami hasonló programmal lehet szerkeszteni témákat mobilra. De egy már létező témát is át lehet szerkeszteni, ha elég ügyes vagy.
2011. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, Nokia 7230-asom van :) Hát, nem vagyok egy számítástechnikai zseni, szóval én maximum valami nagyon egyszerű programra gondoltam. Úgy vagyok vele, h hátha vki tud vmit, ha meg nem marad a sima alapértelmezett.
2011. jan. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!