Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 -nél be lehet e állítani...

Win 7 -nél be lehet e állítani úgy a mappa nézeteket hogy miniatűr képeket adjon, az éppen aktuális fotókat miniatűrökben mint a xp-nél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:23
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

igen..

windows intézőben-->megnyitod a képetek tartalmazó mappát--->az ablak jobb oldalán fent 3 ikon van./nézet megváltoztatása lefelé nyíllal, betekintő ablak megjelenítése, és a súgó/--->a nézet megváltozatása azzal tudod beállítani hogyan jelenjenek meg a képek a mappában.

Extra nagy, Nagy, Közepes, Kis ikonok..

2011. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi ez a rész megvan,csak nem a képet adja hanem kép ikont minden fajta méretben
2011. jan. 9. 18:48
 3/5 anonim válasza:
Itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=oHduYDn--1g Igaz, spanyol, de szerintem látni mit kell csinálni. Azért leírom: Vezérlőpult-->Rendszer és biztonság-->Rendszer---> bal oldalt: Speciális rendszerbeállítások-->Speciális fül--> a Teljesítménynél Beállítások--> Vizuális hatások fül, majd Egyéni és aztán alatta MINDENT kipipálni és kész:)
2011. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovgyuri válasza:
100%

Látom, már régi téma, de hátha még rákeres valaki (mint én):


Vezérlőpult-->Rendszer-->Speciális Rendszerbeállítások-->"Teljesítmény"-nél a beállítások,és itt az utolsó előttit bepipálni az egyéniben:


"miniatűrök megjelenítése ikonok helyett".


Nekem ezen kívűl még másik 7 lehetőség van bepipálva, de azoknak nem hiszem, hogy köze van hozzá


azért megadom, hátha valamelyik még kell:

1.betűtípusok simítása

2.kijelölési négyszög áttetsző megjelenítése

3.Ablak tartalmának megjelenítése mozgatás közben

4.Aero betekintés engedélyezése

5.Asztal összeállítás engedélyezése

6.Listák simított görgetése

7.Megjelenítési stílusok használata az ablakokon és a gombokon.

2013. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Én hasonlót szeretnék, de a pdf-eknél beállítani. Nem a pdf piros ikonját szeretném látni, hanem az első oldalt a dokumentumból, mikor közepes-, nagy- vagy extra nagy ikonokra van állítva a mappanézet. Nagyon köszönöm, Andi
2016. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!