Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs hely a C meghajtóm...

Miért nincs hely a C meghajtómon?!

Figyelt kérdés

Régebben is előfordult ilyesmi, de olyankor megkerestem a temporary internet filest és kitöröltem, így megoldódott. Később már hiába kerestem, nem volt ilyen mappa, ezért kb. 1 hónapja a ccleanerrel törlök le minden fölösleges dolgot, ha újra megjelenik a kis ablak, hogy elfogyott a hely..viszont pár napja már ez sem működik, egyszerűen nincs MIT letörölnöm már, mégis folyton kiírja, hogy elfogyott a hely, így egy videót sem tudok már megnézni, mert nem tud betölteni..nem csinálok egyébként semmit, nem töltögetek le új dolgokat, nem mentek a c-re semmit.

Mit csináljak?


2011. jan. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én is igy jártam, mi újretelepítettük a gépet. de már megint kevés a hely.:S
2011. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudod oszinten szolva nem tudom. Rengeteg hibafaktor lehetseges. Ez pont olyan mint ha egy doktor olyan betegnek kene gyogyszert felirjon amit meg csak nem is latott hanem egy masik szemely kb elmeselte hogy mik a tunetek...Latnom kene a gepet ahhoz hogy pontos valaszt adjak.
2011. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
formázd le a lemezt és telepítsd újra a rendszert. Persze előtte mentsd el a fontos fájlokat, jelszavakat...
2011. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam..utálom az újratelepítést. : D Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 8. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyú lehet nem segít amit írok, de egy próbát megér..

A CCleaner-nek van egy olyan menüje, hogy 'meghajtó törlő' a régebbi kiadásban azt hiszem 'szabad terület törlése" így hívták. Sok mindent kipucol. Illetve a kihagyhatatlan Advanced SystemCare-t...is használd. :-)

2011. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!