Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on a Friend Buzz...

Facebook-on a Friend Buzz alkalmazás kitől ered KONKRÉTAN? Hogy lehetne megszabadulni az alkalmazásból?

Figyelt kérdés
Előzetes engedélyem NÉLKÜL belekerültem a Friend Buzz alkalmazásba. Nem akarok benne lenni, de hiába tiltom le az alkalmazások tiltásánál, nem tudok megszabadulni belőle. Töröltem az összes fényképemet, titkosíttattam az adataimat, végül az adatlapomat felfüggesztettem. Ismerősöm tájékoztatása szerint mindez ellenére a fotóm még mindig az alkalmazásban szerepel. Szerintem jogtalan, hogy beleegyezésem ellenére felhasználja az alkalmazás az adataimat és a fotómat, ráadásul azután is, hogy felfüggesztettem az adatlapomat.
2011. jan. 9. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

van egy olyan rész az alkalmazásoknál amivel lehet tiltani hogy engedélyezve legyenek e az adataid az alkalmazásokhoz.Most elég bonyi nem nézném meg de ha majd errejársz még és érdekel elmagyarázom.

Amúgy végleges törlés is lehetséges de nem hiszem h akkor is eltűnnél azokról a lementett cuccokról amikbe belekerültél.van egy másik alkalmazás amiken pl a szülinaposokat rakja be a gép egy ilyen naptárszerűségbe és azon is ottmaradnak az emberek a régi profilképpel mindennel.

2011. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy a platform a kulcsszó ezt pedig az alkalmazások és weboldalak beállításainál tudod módosítani.Kikell kapcsolni teljesen és akkor nem kerülhetsz bele semmilyen alkalmazásba.
2011. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!