Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok használt laptopot...

Hol tudok használt laptopot venni minél olcsóbban? És kb. mennyibe kerülnek? Nem Vaterára gondolok, és elsősorban pesti lehetőségek érdekelnének.

Figyelt kérdés
Nem kell szuperjó csúcsmodell, wordot excelt használnék rajta, meg internetezni kellene, esetleg letöltésekre használnám még.
2011. jan. 10. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább ismerősöket érdemes megkérdezni. Ezen kívül én is a vaterát ajánlottam volna.
2011. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 5-6 éves laptopokat lehet venni 30 körül. Akár vaterán is.
2011. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán itt?: [link]
2011. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a Vaterát ismerem, szoktam is vásárolni rajta, de laptopot nem nagyon mernék, nem igazán értek hozzá, nem tudom, mire kell figyelni, ezért gondoltam inkább valami boltszerűségre, ahol használt laptopokat is árulnak, csak nem tudom, hol találok ilyet, és melyik a megbízható.
2011. jan. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!