Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vincseszter Formázás után a...

Vincseszter Formázás után a Rendőrség még találhat valamit a vincseszteren?

Figyelt kérdés
az egyik ismerősöm mondta: Hogy hiába formázom le a Vincseszterem! A Rendőrség még így is láthatja a dolgokat a Vincseszteren! Ez igaz?
2011. jan. 10. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne a meséd, tudnád a választ.


Amúgy a rendőrség nem hagyja nálad a géped 1 estére, mielőtt lefoglalja...

2011. jan. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

első köszi a programot letöltöm Ha jó lesz a gépem! NTDL Hiba? Újratelepítem formázok! majd pedig a progi...

Hát reménykedek nem foglalják le a DVD Lemezek már biztonságban vannak!

és a rendörség meg: /F**k Police / poeppoltie:D

2011. jan. 11. 12:39
 13/18 A kérdező kommentje:
remélem a Wifizést nem büntetik:D
2011. jan. 11. 12:41
 14/18 anonim ***** válasza:

1. Soha nem fogják visszaadni a gépet, ha lefoglalják.

2. Ha tényleg ekkora hacker gyerek vagy, akkor nemtom hogy nem tudhatsz ilyen vinyóval kapcsolatos alap dolgokat.

3. A rendőrségnek lóf*sznyi joga sincs lefoglalni a gépedet, bár ezt általában őket nem érdekli, foglalnak amit tudnak.

2011. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Te egy 15 éves életunt gyerek vagy aki fake gyakorikerdesek.hu kérdéseket ír. Ahogy már említették ha kicsit is értenél hozzá akkor tudnád a választ és azt is hogy milyen program kell ahhoz hogy leformázd stb.

Hacker programok..... addig nem fogsz "hackelni" amíg a neten keresel feltörő, áttörő mindenttörő programokat, majd ha a sajátjaidat írod akkor már kezdesz majd konyítani a témához.

2011. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Azért saját programot nem tudok irni! De az Illagaltje.nl (valami ilyesmi oladon) Rengetek Hacker cucc van! Onnan szedtem le mindent!

Amúgy eddig is tudtam formázni:D (Win Xp Telepítésnél (Formázás.gyors,lassú!) Telepítettem más sokszor XP-t ugyhogy ezt tduom!

CCleanerrel már formázza is a vinyót:) 36 menetesen! Remélem ez majd mindent töröl ami a Win Xp-s formázás után rajtmaradt a vinyón!

Nem vagyok programozó! De a Letöltött Hacker programokat Egész jól Kezelem: pár perc és tudom az IP Címed:)

2011. jan. 11. 20:10
 17/18 anonim ***** válasza:
Húú, de profi vagy, most mindenki hasra esik tőled.
2011. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy.

Már maga a merevlemezgyártó a weboldalán rendelkezésre bocsátja azt a villamosmérnöki programot, hogyan lehet véletlenszerű adatokkal, vagy FF-el teletölteni a lemezt. A formázóprogramnak nincs értelme, mert csak az allokációs táblát törlik, nem az adattároló réteget. Ezt sem tudtad?


az ilyen hackeroldalakat szerinted a szoftverrendőrség nem pásztázza át? És a titkosszolgálat nem figyeli azt, ki nézegeti az ilyen oldalakat??? CSALIKÉNT HASZNÁLJÁK AZ ILYEN OLDALT! Ezt sem tudtad?


Minden hacker csak olyan programot tesz közzé, amire már kitalálták az ellenszert, és többé már nem működik, de legalább a kis noobok jól szórakoznak vele a kis tinis céljaikra. Ezt sem tudtad?


és még sorolhatnám hány ponton sántítasz.


annyi biztonsági és önvédelmi fogalommal nem vagy tisztában, hogy meg is érdemled, ha bekasztliznak ugyanabba a börtönkluszterbe, ahova a nemi erőszakosokat és a brutális sorozatgyilkosokat. Mert agyilag ennyi vagy!

2011. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!