Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan indíthatom el lg...

Hogyan indíthatom el lg kp502n a flash tartalmakat?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem egy androidos témát a telefonomra,és a témával eggyütt jöttek flash tartalmak is. Na most ezzel annyi a baj,hogy azt írja ki,hogy nem támogatott.Mit tegyek?
2011. jan. 14. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

LG KP 502-n tudottam nem lehet FLASH fájlokat futtatni. Ez még az iPohne-n sem nagyon lehetséges (a Youtube videókra ugyan találtak megoldást, de az is más dolog).

Egy pár androidos telefonon már megy a FLASH, de az sem, az olcsó árkategóriások között van.

2011. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi,én is így tudtam

de letöltöttem egy androidos témát,és jött vele egy flash mappa,amiben elvileg minijátékok vannak,és akármelyikre rámegyek,kiírja,hogy nem támogatott.

Láttam egy videót,ahol az emberke egy ilyen telefonon játszott velük,volt benne motion szenzoros is,ami nekem kifejezetten tetszett.

(amit írtál hogy a drágábbak közül,pl Galaxy S?)

2011. márc. 17. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!