Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Hogy lehet netbookkal...

S. O. S! Hogy lehet netbookkal internetezni?

Figyelt kérdés
na jó,tudom,hogy ez fura kérdés,de csak 14 éves vagyok. nagymamákétól kapnék egy netbookot de nem tudom,hogy kell-e hozzá kábel,vagy mi. van othhon asztali gépünk internetkábellel,és akkor a netbookomat nyilván mondjuk a másik szobába szeretném használni. azt hiszem a t-mobilba fogják megvenni,és ott vannak ilyen mobilinternetek,az jó lenne,ha az lenne rendelve és akkor kéne kábel,vagy valami,vagy hogy működik? segítsetek légyszi
2011. jan. 14. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy wifi routert, azzal oszd meg a rendes vezetékes neted, és az egész lakásban vezetéknélkül netezhetsz nagy sebességgel
2011. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát szarul.

A netbook nem youtubéra és facebook farmviléra lett kitalálva.

szaggat rajta a flash mint a nyavalya.

2011. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mobilinternet az drága, de legalább lassú. :D Viccet félretéve, egyetlen előnye van, hogy utcán is tudod használni. Egy vezeték nélküli Wifi Routert kell vennetek, és rádugni az internet bejövő kábeljét, és wifin keresztül tudsz internetezni a házban
2011. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panda Péter ***** válasza:
nem kell venned mobilinternetet, elég az otthoni netedhez szerezni a olyan routert, ami tudja a WLAN-t (vezeték nélküli hálózat). így az egész házban netezhetsz, de ha sűrűn lakott a környezetet, akkor érdemes megkérni egy hozzáértő ismerőst, hogy védje le legalább jelszóval, hogy mások ne használhassák.
2011. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!