Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NAGYON SŰRGŐS! SEGÍTSETEK!...

Logika kérdése:

NAGYON SŰRGŐS! SEGÍTSETEK! LÉCCII!?

Figyelt kérdés

Na az van, hogy Asus laptopom van. Eccer le akrtam tisztítani a képernyőjét, de elfeljtettem lehajtani a képernyőt, és azóta a gombok egyszerre működnek, pl. az 5-ös enterként szolgál, és ha megnyomom, akkor automatikusan frissíti az oldalt, ami elég necce ha MSN-ezek, levelet írok, vagy chatelek. Na mindegy, nem tudom hogy a problémámnak van e köze ehhez, de az van hogy:


Néha, ha bekapcsolom a gépemet, néhány betű nem működik, pl. a LOL helyett 363-mat ír ki. Most is csak azáért tudok rendesen írni, mer van egy külön billenytűzetem. Eddig mindig egy haverom oldatta ezt meg, de sose monta el hogy. Annyit tudok, hogy valamit az FN-nel, a Scr LOckkal, meg a NUm Lockkal csinált. Amugy nincsenek numerikus billentyűk a gépemen. És ha van külön billenytűm, akkor minek kéne a válasz? Azért, mert a billlenytűm nem fér be a laptopm táskájába, tehát azt nem tudom hordani. Nem tudok így dolgozni meg tanulni rajta, úgyhpgy ha valaki tudja a választ, azt nagyon szépen kérem, hogy segítsen! Köszönöm(x1000)


2011. jan. 16. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza tudod kapcsolni hogy újra betűket írjon FN+NumLk vagy FN+F11 volt a kombinánció ha jól emlékszem
2011. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyomd meg egyszerre a az fn és a num lk billentyűt
2011. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))))))))
2011. jan. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!