Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy olyan problémám, hogy...

Van egy olyan problémám, hogy mikor játékot töltök le azt valamiért hibásan szedem le.100%-ra lejön, utána leelenőrzöm és pl. csak 95%tól tölti be újra, és ahányszor ellenőrzöm annyiszor tölti be újra 95%-tól. Probléma?

Figyelt kérdés

Ez csak játékoknál van, filmnél mindne rendben, a kicsomagolás is általába rendben, csak mikor felakarom rakni a játékokt megáll a teleítés CRC hibával. Van 2db ddr3mas 1600mhz-es ramom, tegnap az egyiket kivettem, ujra leszedtem a játékot és sikerűlt felrakni. Ram hiba lenne?

Egyszer már felraktam ezt a kérdést, de a napokba leteszteltem a ramomat memtest-el együtt, és külön-külön is. Nem találált hibát? vmi más eseleg?


2011. jan. 17. 12:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg bios frissítés vagy megemelni a ramon valamit? nem segítene?
2011. jan. 17. 12:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen biztos, hogy nem hardver hiba. :) Ramnak, biosnak ehhez semmi köze. Próbálj másik torrent klienst esetleg.
2011. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!