Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legkissebb gépigényű...

Melyik a legkissebb gépigényű op rendszer? . Ami akár egy 200-300-mb-s processzorú telefonon is normálisan működne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Telefonokra más oprendszert találtak ki, mint a gépekre. Amúgy pontosíts, hogy milyen gépre kéne neked.
2011. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a gépre kéne, hanem telefonra...szerintem biztos rálehet tenni egy kisgépigényű, op rendszert telefonra...ugyanis minden megvan a telefonban, ami a számítógépben, csak kissebb teljesítményűben...processzor, ram, "winchester"(szerintem a memó kártya erre tökéletes, vagy a maradék telefon memória), aksi, és képernyő :P
2011. jan. 22. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lennének driverek hozzá. Maradj a telefon saját op.rendszerénél. Mellesleg a processzort nem a "mb" (MB?) határozza meg, hanem a típusa, és azon belül fontos a működési frekvencia. Nekem 800MHz proci van a telefonomban, ezen a rá tervezett Android tökéletesen fut.
2011. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj bocs elírtam nem 200-300 mb, hanem 200-300 Mhz
2011. jan. 23. 15:39
 5/8 anonim válasza:

Azt hiszem van telóra is windows, bár nem biztos .

Am szerintem a legkisebb("gépigényű") a win95 de lehet hülyeséget mondtam .

2011. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, van Win is a telókon, csak az egy kicsit másabb... .

Én inkább az Androidot ajánlom, bár a telókon inkább eleve op.rendszerrel együtt adják el.

2011. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én konkrétan egy sasmung s5620 montéra gondolok, aminek kb:636mghz-es a procija....erre szerintetek fel tok pakolni egy oprendszert?
2011. febr. 11. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Üdv,


Nho, a telefonodat inkább hagyd békén. Főleg a Monte-t. a telefonokra korántsem oylan egyszerűen kell "telepíteni" egy rendszert. Minden típushoz külön, és konkrét rom van. Ha módosított rom-okkal (zsargonban: főzött rom) szeretnél babrálni, ahhoz nagyobb háttér-ismeret kell. és angol-tudás: forum.xda-developers.com/ ;) ... magyar érdekeltségben: Pdafanclub. Remélem, segítettem. Sok sikert!

2012. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!