Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 problémák. Megoldás?

Sims 3 problémák. Megoldás?

Figyelt kérdés
F@szom kivan ezzel a retkes játékkal.feltelepítettem az eredetit meg 2 kiegészítőt.1 az h alaphoz 2 patch ment fel,nem csináltam semmit a harmadikat már nem telepítette mert érvénytelen állomány vagy mi a tököm.a világ körülhöz 1 patch ment fel,nem is crackeltem még,utána rögtön akartam a másikat,azt már megint nem tette fel akármit csináltam:D az álomállásokhoz szerencsére csak 1 patch van még az felment(nahát...) aztán most megpróbáltam elindítani és benyögte hogy nem sikerült mert kéri a lemezet vagy mi a f@szt akar.most meg frissítette magát fogalmam nincs hogy vagy honnan de most ő úgydöntött hogy akkor felfrissül.de semmi gond mert mostmár az indítópanel se jön be:D Én vagyok hülye a gép sz@r vagy ez a játék 1 rakat f0s?ha valaki tud segíteni kérem tegye meg...
2010. júl. 25. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!