Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap vettem egy számítógép...

Tegnap vettem egy számítógép egeret, de kiderült, hogy tesóm is vett egyet, így felesleges lett, vissza szeretném vinni ahol vásároltam, vissza fogják venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan a nyugta róla nyugodtan visszaviheted de azér nem biztos hogy vissza is adják a pénzed ! Én is kerültem hasonló szituációba csak egy DVD rom-mal , de nekem a pénzt nem adták vissza hanem levásárolthattam az árát !
2011. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
nagy valószínűséggel nem. kivéve, ha haver az eladó, vagy ultrarendes. de én azt mondanám, hogy nem veszik vissza.
2011. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelesek visszavenni, csak abban az esetben, ha ezt külön feltüntették az üzletben ill. pl. webshop vásárlási feltételeknél mindig szerepel, hogy x napon belül ha nem sérült a csomagolás visszaveszik.

Egy próbát megér, amihez ragaszkodnak, számla eredeti csomagolás.

2011. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
netes vásárlás esetén 8 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól
2011. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére visszavették egy szemrebbenés nélkül.
2011. febr. 6. 20:29
 6/6 anonim válasza:
igen
2015. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!