Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok középszintű informatika érettségi szóbeli részéhez?

Figyelt kérdés
Illetve az ECDL IKT moduljához.
2011. febr. 6. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább nézz utána, hogy mik a tételek, mi a követlemény és keress rá a neten...

A tanárod segíteni fog!!

Teli van a net ilyenekkel:

[link]

2011. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha jól tudom van ilyen ECDL -es program, amiben nem csak gyakorolni lehet, de van egy kis tananyag is.
2011. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De lenne még egy kérdésem. Ugye az 5-ös informatika érettségit be lehet váltani ECDL-re. Ezt fordítva is meg lehet tenni?
2011. febr. 6. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:

2. Azt szeretném kérdezni, hogy ha az érettségi előtt a diák megszerzi az ECDL bizonyítványt, akkor kaphat-e mentességet az általa értelemszerűen választott informatika érettségi alól?

Az ECDL bizonyítvány nem váltja ki az informatika érettségi vizsgát.

Az érettségi fejlesztése során az informatika esetében figyelembe vették azt, hogy maga az iskolai felkészítés adja meg a munkaerőpiacon sokra értékelt tudáselemeket. Ennek megfelelően informatikából az érettségi vizsga megfelelő szintű teljesítése átváltható ECDL bizonyítványra. Ennek feltétele mindkét szinten a jeles osztályzat.


Úgy tudom nem.

2011. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!