Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sajátgép > Számítógépen...

A Sajátgép > Számítógépen tárolt file-ok nem a "C" meghajtón vannak? (BŐVEBBEN LENN! )

Figyelt kérdés

Ha megnyitom a Saját gépet akkor a "Megosztott dokumentumok" és a "User dokumentumai" az a Számítógépen tárolt file-oknál vannak.

Tehát az nem a merevlemezen van?


Azért volna fontos, mert szeretném Eraser-rel vagy FileShredder-rel a merevlemezt kicsit megtisztítani, de akkor ami régen a dokumentumok közé volt mentve így nem fog végleg eltűnni?

Oda nem lesz hatással?

(pl: A file shreddernél választani lehet, hogy melyik meghajtót akarom shreddelni, A, C, F)


A segítséget előre is köszönöm!


2011. febr. 6. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapesetbe ( és a leírásodból feltételezem, nem értesz annyira a windowshoz hogy átállítottad volna), minden felhasználó ( beleértve a "megosztottakat") dokumentumai, /képei, videói/, asztala, programjai, a lomtár, mind mind a C meghajtón van.
2011. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A számítógépeden a bögrédet tudod tárolni, meg a kinyomtatott doksikat... a fájlok a HDD-n (merevlemez), a CD-n, DVD-n és egyéb adathordozón tárolódnak.
2011. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A "Sajátgép" a nagyobb gyüjtőfogalom. Magában foglalja az összes meghajtót. Ha csak egy wincsesztered van, és az nincs megosztva többfelé, akkor az a C meghajtó. Az "A" meghajtó a floppi, és az F meghajtó a "DVD író, lejátszó."

Megtisztítani , töredezettségmentesíteni stb jelen esetben csak a C meghajtót tudod. Én egyébként nem tudom, mit jelent az, hogy megsreddelni. Szerintem inkább használj magyar szavakat, vagy közismertebb egyéb kifejezéseket. Főleg, ha most kezded a szakmát tanulni. A tisztítással semmit sem tudsz elrontani, és bele sem fog törölni semmibe. Olvasgasd a témában a windows súgót. Keress rá a szójegyzékben egy egy fogalomra, és próbáld az útmutatása alapján végig csinálni.

2011. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

és ne feledkezzünk el a büdös zokniról sem, az is elfér a tetején


Kérdező:

Inkább ne nyúljál hozzá, mert nagyon nem érted.

2011. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a legjobb az, ha a rendszer és a programok a C-n vannak, a saját cuccaid a D-n, R pedig lehet a CD-DVD meghajtód. Az összes többi az USB portokhoz tartozik. De én is azt tanácsolnám, hogy tapasztalt haver vagy tanár segítségével nyúlj csak bele, mert elszáll a géped.
2011. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


A gépet használtam vettem évekkel ezelőtt.

Én semmi ilyesmit sem állítottam át, amióta nálam van így van.


Itt a probléma, erre gondolok:

[link]


Ezen világosan úgy látszik, hogy külön vannak számítógépen tárolt file-ok és külön a merevlemez meghajtó.

Bár amit a dokumentumok közé behelyezek az megjelenik a C > Documents and Settings > User > Dokumentumok mappában is fordítva is igaz.


A shreddelés alatt azt értem, hogy FileShredder, Eraser vagy hasonló programokkal megtisztítani.


Így tudtok segíteni?

2011. febr. 7. 00:03
 7/9 anonim ***** válasza:

MINDEN A WINYON VAN :)


vagyis a C:\ meghajton

2011. febr. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A C mappaszerkezetében el tudsz navigálni a dokumentumokhoz...szóval, minden a C-n van!

Ez csak egyfajta azonnali elérést segíti. Sokkal jobb, ha majd csinálsz két partíciót a jelenleg egyből. Tehát két részre osztod a jelenleg egyben lévő hdd-t. A C-n az opr, a D-n az dataid, szépen rendszerezve.

2011. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megosztod (lesz C és D), akkor a jogosultságot is meg kell osztanod. Legyen Rendszergazdai és Saját fiókod.
2011. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!