Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megcsinálni hogy...

Hogy lehet megcsinálni hogy ne a c meghajtóra mentsen a gép hanem a d-re?

Figyelt kérdés

Mert folyton kiírja hogy egyre kevesebb a szabad hely a c-n. De már mindent kipróbáltam hogy helyet szabadítsak fel, és már nem tudom mit lehetne tenni. Azt írja most hogy 1mb szabad hely van és 200nak kellene lenni minimum. és most lenne dolgom egy programban amiben azért nem tudok menteni mert kiírja hogy a "srcratch disk" tele van és ezért nem menti el amit eddig csináltam.

Ha a sajátgépben megnézem a c-t, akkor azt írja hogy a teljes méret 9,76 gb és szabad 536 kb. A d pedig teljes méret 64 gb, szabad pedig 35 gb. Át lehet valahogy tenni egyszerűen a folyamatokat a d-re hogy ott csökkentse a helyet? Vagy mit lehetne tenni?


2011. febr. 7. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a programok,játékok telepítésénél ki lehet választani a másik meghajtót.

Ha internetről szedsz le valamit,akkor itt tudod beállítani,hogy a másikra mentse:

Firefox-eszközök-beállítások-fálok mentésénél betallózod a másik meghajtót és OK.

Torrentnél: utorrent-beállítások-directories(mappák)-új letöltés helye és ott betallózod a másik meghajtót és alkalmaz és OK.

2011. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De lafuttathatnál egy CC cleanert is,hogy törölje a felesleges dolgokat a c-ről és helyet szabadítson fel.

Itt leszedheted a progit: [link]

2011. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Nem azzal van a gond, amit be lehet állítani hogy hova mentse, mert mindent a d-re mentek amit csak lehet. Viszont egyes programok, amikor mentenek el a működésük során dolgokat, azt automatikusan a c-re mentik, és igazából nem is csinálok semmit, csak látom, hogy kiírja hogy a c-n kevesebb a terület, pedig én akkor nem mentettem semmit. Szóval ezt szeretném megszüntetni hogy a programok ne a c-re mentsék amit ott magukban csinálnak. Bocsi a megfogalmazásért de nem igazán vagyok jártas a számítógép működésének részleteiben. A cc cleaner is rajta van a gépen, mindig lefuttatom, de nem ér már semmit az sem :(

2011. febr. 7. 12:35
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha Windows XP -t használsz a Tweak UI -al áthelyezheted az egyes rendszer mappákat. Dokuments and Setting, program files stb..

[link]


My Computer --> Special Folders

2011. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
XP-m van! Köszi, kipróbálom ezt a megoldást
2011. febr. 7. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!